dieleythe-banner-vergroot

2024 Activiteit
24 mei
vrijdag
18:00 tot
22:00
Vrijwilligersavond
sociëteit
25 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Spaarne Lenterace
RV Spaarne
26 mei
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Spaarne Lenterace
RV Spaarne
27 mei
maandag
19:00 tot
21:30
Oars en sculling cursus
Die Leythe
29 mei
woensdag
05:30 tot
23:59
49ste OC&C Ringvaart regatta
100 km
29 mei
woensdag
10:00 tot
16:00
Grachten Clean-Up #2
Leidse grachten
1 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
08:30 tot
19:00
40e Nortwave Asopos Driekamp
Dwarswatering Leiderdorp
2 juni
zondag (deel 2 / 2)
08:30 tot
19:00
40e Nortwave Asopos Driekamp
Dwarswatering Leiderdorp
2 juni
zondag (deel 2 / 4)
10:00 tot
11:30
Voorroeien Zij-instromers
vlot
9 juni
zondag
07:00 tot
17:00
Open Dutch Masters
Tilburg
9 juni
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
13 juni
donderdag (deel 4 / 8)
17:00 tot
20:30
Scull1 en scull2+
15 juni
zaterdag
09:00 tot
14:00
Galgewater jeugdwedstrijden
die Leythe
16 juni
zondag
05:30 tot
20:00
Lustrummarathon
Die Leythe
7 juli
zondag
08:00 tot
09:30
Voorroeien Scull 3 en Oars 3
vlot
7 juli
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
11 juli
donderdag (deel 5 / 8)
17:00 tot
20:30
Scull1 en scull2+
15 augustus
donderdag (deel 6 / 8)
17:00 tot
20:30
Scull1 en scull2+
19 augustus
maandag (deel 1 / 3)
20:00 tot
22:00
Die Leythe Instructeurscursus
Societeit
25 augustus
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
26 augustus
maandag (deel 2 / 3)
20:00 tot
22:00
Die Leythe Instructeurscursus
Societeit
2 september
maandag (deel 3 / 3)
20:00 tot
22:00
Die Leythe Instructeurscursus
Societeit
7 september
zaterdag
09:00 tot
17:00
Coastal Katwijk
Katwijk Zuiderstrand
8 september
zondag (deel 3 / 4)
10:00 tot
11:30
Voorroeien Zij-instromers
vlot
12 september
donderdag (deel 7 / 8)
17:00 tot
20:30
Scull1 en scull2+
15 september
zondag
Traversée de Paris
Parijs!
15 september
zondag
01:00 tot
13:00
Praktijkochtend instructeurscursus
vlot
22 september
zondag
08:00 tot
09:30
Voorroeien Scull 3 en Oars 3
vlot
22 september
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
28 september
zaterdag
08:00 tot
20:00
Onderlinge
29 september
zondag
10:00 tot
13:00
Praktijkochtend instructeurscursus
vlot
6 oktober
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
10 oktober
donderdag (deel 8 / 8)
17:00 tot
20:30
Scull1 en scull2+
20 oktober
zondag
08:00 tot
09:30
Voorroeien Scull 3 en Oars 3
vlot
20 oktober
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
20 oktober
zondag (deel 4 / 4)
10:00 tot
11:30
Voorroeien Zij-instromers
vlot
17 november
zondag
Korte Vliet Wedstrijden
Leiden